Nasi Przyjaciele

Sala do integracji sensorycznej już coraz bardziej nabiera swój kształt. Fundacja "Szlachetny Bohater" podarowała nam kolejny potrzebny sprzęt. Jesteście wielcy! Dziękujemy.

Fundacja Amicis to grupa ludzi z dobrym serce. Dzięki nim możemy zacząć urealniać nasze marzenie. Sala doświadczania świata już ma sprzęty, które zostały właśnie zakupione przez Fundację Amicis. Pięknie dziękujemy!

Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy bardzo dziękują za stworzenie możliwości wchodzenia w dorosłość.

Fundacja PKO Bank Polski sfinansowała podjazd przy wejściu głównym do szkoły dla uczniów. Dziękujemy za wsparcie.

Rada Osiedla Grunwald Północ

Dzięki stałej pomocy i wieloletniej współpracy możemy wzbogacać

naszą bazę dydaktyczną oraz infrastrukturę szkoły. Dziękujemy za wsparcie.

Dzięki uprzejmości Fundacji "Dzięki Tobie" reprezentowanej przez panią Karolinę

Stefańską-Nowak mogliśmy wyremontować jedną salę samodzielności

dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym.

Teraz mogą nabywać nowe umiejętności potrzebne w codziennym życiu w

pięknym   i funkcjonalnym otoczeniu. Ma to ogromny wpływ na jakość

naszej pracy. Dziękujemy w imieniu całej społeczności szkolnej.

Fundacja Banku Zachodniego WBK sfinansowała generalny remont i nowoczesne wyposażenie świetlicy dla najmłodszych uczniów. Dziękujemy za wsparcie.

Firma Mikomax wsparła nas meblami i krzesłami dzięki którym nasze sale stały się wygodniejsze. Dziękujemy.

Firma Intermarche przekazała szkole wiele elektrośmieci, które mogliśmy zamienić na talony za które zaś otrzymaliśmy sprzęt multimedialny. Dziękujemy.

Koło TPD działające przy ZSS nr 101 gorąco dziękuje swoim Członkom, Przyjaciołom, Sympatykom i Darczyńcom  za zaangażowanie, za udział w akcjach charytatywnych przez nas organizowanych.

Dziękujemy, że jesteście Państwo z nami.

Szczególnie życzliwość, wielkość działań i wsparcie finansowo – rzeczowe następujących osób i instytucji wpływa na poszerzanie statutowych zadań Naszego Koła TPD – Koła Pomocy Dzieciom:

- Robert Jurkiewicz -  Linde Material

- Artur Maciejewski -  firma Asekor

- personel Ginekologiczno – Położniczego Szpitala Klinicznego przy ulicy Polnej

- Zakład Piekarniczo – Cukierniczy GLUTENEX w Sadach

- Strauss Cafe Poland

- Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Siostry Miłosierdzia w Poznaniu przy ulicy Sielskiej 13

- TERRAVITA

- pani Anna Frąckowiak