Stołówka szkolna

Drodzy Rodzice, Opiekunowie i Uczniowie !!!

Zapraszamy do składania zamówień obiadów drogą elektroniczną.

System zamówień jest pod adresem:

https://zamow.spec-dieta.pl

W systemie znajdą Państwo menu na cały bieżący miesiąc. Rezygnacji z obiadów można dokonać codziennie do godziny 24:00.

Obiady te zostaną zaliczone na poczet kolejnego miesiąca/okresu rozliczeniowego. Zamawianie posiłków telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej nie będą akceptowane, tylko i wyłącznie będziemy realizować zamówienia złożone przez system do zamawiania posiłków .

W naszym programie znajdą Państwo zakładkę „Zamówienia”, gdzie w łatwy sposób będzie można zamówić posiłki dla Państwa dzieci. Poniżej znajduje się instrukcja przygotowana specjalnie dla Państwa, aby w łatwy i szybki sposób zamówić posiłek dla swojej Pociechy.

Instrukcja zamawiania

W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą pod tel. 691-493-781, adres e-mail: zamowienia@spec-dieta.pl.

Zestaw Kinder – cena zestawu 9,00 zł
(zupa 250ml, drugie danie 300g-400g, napój 200ml)

Przedstawione ceny obejmują również przygotowanie dań w diecie eliminacyjnej (wegetariańskiej, bezmlecznej, bezglutenowej). Osoby zainteresowane zamówieniem obiadów w diecie eliminacyjnej prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny tel . 691-493-781 lub za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: zamowienia@spec-dieta.pl.

Każdy klient z dietą pokarmową eliminacyjną jest traktowany indywidualnie, dlatego zachęcamy również do wypełnienia formularza oferowanego w systemie do zamawiania posiłków. Menu z dietą eliminacyjną otrzymają rodzice, którzy zdecydowali się na dietę pokarmową i podali dane kontaktowe w formularzu lub drogą elektroniczną.

Pozostaję do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00

Emilia Pustelnik-Nowicka
tel: 691-493-781
biuro@spec-dieta.pl