Stołówka szkolna

Drodzy Rodzice, Opiekunowie i Uczniowie !!!

Na wstępie bardzo dziękujemy za zaufanie jakim darzą nas Państwo powierzając nam żywienie Dzieci. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień na obiady przez portal stworzony specjalnie dla zachowania bezpieczeństwa w czasach pandemii. Podjęte środki podyktowane są wprowadzeniem nowej organizacji pracy szkoły w tak trudnym okresie.

Adres to: http://zamow.spec-dieta.pl

Portal ten stworzyliśmy z myślą o Państwie, aby szybko i sprawnie dokonywać zleceń na obiady dla najmłodszych. Szczególnie w czasach zwiększonego ryzyka zachorowań zaleca się, aby dzieci nie przynosiły gotówki do szkoły, a obiady były zamawiane przez stronę.

Znajda Państwo w nim:

✔ menu na kolejne 2 miesiące
✔ ikonę aby zrezygnować z obiadu danego dnia do godziny 7:30
✔ istnieje możliwość zamawiania posiłków w dowolnej konfiguracji (dokładki mile widziane w ramach współpracy) 🙂

Program ten jest dedykowany wszystkim naszym placówka oświatowym, aby się zalogować muszą państwo wybrać nazwę skrócona swojej placówki i dokonać rejestracji.

Pragnę również poinformować Państwa, iż w trosce o bezpieczeństwo Państwa dzieci i Naszych pracowników, zgodnie z wytycznymi zwalczania epidemii GIS oraz MEN, wprowadziliśmy wszystkie dodatkowe procedury i zasady dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy oraz dostaw.

Emilia Pustelnik-Nowicka
tel: 691-493-781
biuro@spec-dieta.pl