You are currently viewing 101-owa „piguła” ponownie ostrzega

101-owa „piguła” ponownie ostrzega

Za drzwiami piękna wiosna a epidemia trwa i rozpędza się. Przed nami najtrudniejsze tygodnie. Jesteśmy maksymalnie odizolowani od innych ludzi, rodzin, przyjaciół. Dla wielu z Was, dla mnie, dla dyrekcji, dla nauczycieli i wszystkich pracowników jest to bardzo ciężkie doświadczenie… W tych trudnych chwilach okazuje się jednak jak bardzo jesteśmy dzielni, odważni, zdyscyplinowani, pracowici, pomocni, życzliwi. Wszyscy jesteśmy RAZEM… i to mnie bardzo cieszy oraz wzrusza!!!

Gdy jestem na dyżurze w szpitalu, każdy mój kontakt z pacjentem jest ryzykiem a każdy wyjazd podróżą w nieznane. Jednak Wasze wsparcie i myśl o powrocie do mojej ukochanej szkoły oraz uczniów dodają mi skrzydeł motyla!!! Bardzo Was proszę nie poddawajcie się i pamiętajcie, że w domu nie jesteście uwięzieni… – w domu jesteście bezpieczni !!! Kochani nauczyciele dbają byście się nie nudzili, poświęcają bardzo dużo czasu przygotowując się do pracy z Wami.

Jesteście cudowni, że tak pięknie pracujecie oraz bardzo się staracie. Jestem z Was bardzo dumna. Kochani Rodzice podziwiam Was i bardzo proszę o cierpliwość. Wiem, że nowe przepisy są bardzo surowe, jeśli chodzi o poruszanie się w przestrzeni publicznej, jednak proszę tego nie lekceważyć. Lepiej być „więźniem” 60 dni we własnym domu niż 14 dni być w izolatce czy na OIOM-ie i modlić się, żeby respiratora nie zabrakło. Na chwilę obecną zakażone są 72 pielęgniarki i położne a 802 przebywa na kwarantannie… Proszę o modlitwę, ciepłe myśli oraz swoje przemyślenia czy warto się narażać!? Uważajcie Kochani na siebie i dbajcie o higienę!!! Ja uciekam do pacjenta…

Wasza piguła bez korony

Udostępnij ten wpis na: