You are currently viewing Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Są najwspanialszym prezentem – to co dają swoim wnukom jest bezcenne. Zawsze mają czas, wiele wybaczają, rozumieją, słuchają i milczą.

Zapewne gorąca i bezinteresowna miłość do wnuków przywiodła kochane Babcie i Dziadków – bo o nich mowa – już po raz kolejny do naszej szkoły. Dzieci przepięknie podziękowały swoim Babciom i Dziadkom za wszystko, co od nich każdego dnia otrzymują. Były piosenki, przedstawienie, słodki poczęstunek oraz wspólne zdjęcia. Miło było nam również gościć panie z „Klubu Seniora Promyk”.

Wszystkim niezastąpionym Babciom i Dziadkom w dniu ich święta składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i radości oraz wszystkiego co najlepsze.

Najmłodsi uczniowie z ZSS nr 101 z wychowawcami

Galeria zdjęć

Udostępnij ten wpis na: