You are currently viewing Informacja psychologa i pedagoga szkolnego

Informacja psychologa i pedagoga szkolnego

Szanowni Rodzice,

Sytuacja związana ze stanem epidemii budzi w nas wszystkich wiele emocji, również u dzieci. Zachęcam do zapoznania się z artykułami, który pomogą rozmawiać z dziećmi na temat zaistniałej sytuacji, zrozumieć ją i poradzić sobie z odczuwanymi emocjami.

Zachęcam przeczytać informacje w poniższych linkach:

https://parenting.pl/koronawirus-zamkniete-szkoly-i-przedszkola-jak-rozmawiac-o-tym-z-dziecmi

https://www.swps.pl/centrum-prasowe/informacje-prasowe/21361-jak-rozmawiac-z-dziecmi-o-koronawirusie

Drodzy Uczniowie,

W obecnej sytuacji niektórzy z Was mogą czuć różne emocje. Kiedy towarzyszą nam nieprzyjemne uczucia to naprawdę rozmowa może pomóc. Czasami nasze lęki są dużo straszniejsze niż w rzeczywistości, dlatego ważna jest rozmowa z drugą osobą.

Jeżeli potrzebujecie wsparcia psychologa zgłoście to nam sami bądź poproście rodzica. Wasi wychowawcy powiedzą Wam jak można się z nami skontaktować.

Pozdrawiamy Was i Waszych Rodziców życząc dużo zdrowia i optymizmu.

Pani Mirka i Pani Ania

Udostępnij ten wpis na: