You are currently viewing Nasi sportowcy ponownie wyróżnieni!

Nasi sportowcy ponownie wyróżnieni!

Zawodnicy szkolnej sekcji judo Olimpiad Specjalnych oraz ich trener i nauczyciel – Pan Dariusz Migdałek, zostali po raz kolejny wyróżnieni za swoje osiągnięcia sportowe oraz wkład w rozwój sportu osób niepełnosprawnych w Polsce.

Tym razem podczas Wigilijnej Gali Judo organizowanej przez Klub Sportowy Akademia Judo, nasi sportowcy oprócz upominków świątecznych otrzymali nagrody oraz statuetki za medale zdobyte na Mistrzostwach Polski w 2019r.

Szczególnie wyróżniona została również Angelika, która w tym roku zdobyła historyczny medal podczas Światowych Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych, które odbyły się w Abu Dhabi.

Oby kolejny sportowy rok był równie udany!

Galeria zdjęć

Udostępnij ten wpis na: