You are currently viewing Podziękowania dla całej społeczności szkolnej

Podziękowania dla całej społeczności szkolnej

Szanowni Państwo, Rodzice, Opiekunowie, Nauczyciele i Wy, najdrożsi Uczniowie!

Dzisiaj mija pierwszy tydzień kształcenia na odległość. Czas wielu wyzwań dla nas wszystkich. Bardzo się staramy, byście mogli się nadal rozwijać i nie nudzić w trakcie obowiązkowego pobytu w domu. Nauczyciele rzetelnie przygotowują spersonalizowane materiały, które dostosowują do potrzeb i możliwości każdego ucznia. Nagrywają filmiki, instruktaże, tworzą plakaty i prezentacje. Bardzo się starają. To dla nich czas ogromnego wyzwania, nauki i twórczości, ale też walki z technicznymi przeciwnościami. Nauczyciele, za chęci oraz działania pięknie dziękuję!

Wszystkie materiały są umieszczane na Dysku Google, ale też trafiają na wycieraczki Waszych domów lub inne tajemne miejsca. Wysyłamy materiały również tradycyjną pocztą, ale też tą wyspecjalizowaną „mailową”😊 Cieszę się z relacji nauczycieli, że widzieli się z Wami i Rodzicami przy pomocy licznych programów „czatowych”. Dzięki temu wzajemna tęsknota jest mniejsza.  Okazuje się, że Grono Pedagogiczne jest tak zaaferowane kontaktem z Wami, że zabiera im to cały dzień. Chyba też Nauczyciele będą musieli sobie zaplanować plan zajęć i plan dnia 😉

Staramy się ogromnie by nikt nie był wykluczony z kształcenia na odległość. Rodzice przy pomocy nauczycieli pomogli Wam, drodzy Uczniowie, ułożyć plan dnia, który pozwala na lepszą organizację nowego funkcjonowania. Widać, że to działa. Nasz szkolny profil FB szaleje w natłoku prezentowanych Waszych sukcesów! Pozostaje tylko podziwiać i chwalić bez końca.

Szanowni Państwo! Chylę czoła za świetnie wykonywaną rolę nauczyciela. Pięknie dziękuję za wszystkie zdjęcia oraz relacje telefoniczne. Za przesyłanie nauczycielom wykonanych przez dzieci oraz młodzież zadań i poleceń. Bez Was by się to nie udało. To Wy jesteście Największymi Bohaterami ostatnich dni. Nam pozostaje tylko służyć pomocą.

Z poważaniem,
Agnieszka Olszewska
dyrektor szkoły

Udostępnij ten wpis na: