You are currently viewing Prosimy o pomoc i wsparcie

Prosimy o pomoc i wsparcie

Kochani,

Rodzice, Opiekunowie, Nauczyciele,  Pracownicy, Uczniowie,  Sympatycy Szkoły, może po prostu Przyjaciele…

Wszyscy się znamy i wspieramy. Każdy jest tak samo ważny oraz wyjątkowy. Cieszymy się razem, ale i także razem smucimy. Czasem pomagamy a czasem tej pomocy potrzebujemy. No i teraz przyszedł czas na pomoc. Potrzebuje jej niesamowita Kobieta. Drobna z wyglądu, ale ogromna z serducha. Pani Asia Kubisa, współzałożycielka Fundacji Smolenia. Wyjątkowa. Każdy dla Niej jest ważny, taki jaki jest. Od głowy do stóp, człowiek czy „zwierz”.

Stworzyła cudowne miejsce w Baranówku. Mieszkają w nim konie, psy, koty, jaskółki, które pomagają naszym uczniom. Wspierają ich w rozwoju, uczą szacunku do zwierząt i relacyjność z drugim człowiekiem. Nadają poczucie odpowiedzialności za drugą żywą istotę, ale także pomagają zrozumieć własną wartość. Siłę sprawstwa, decyzyjności, wyjątkowości.

 Pani Asia stworzyła grupę ludzi otwartych na różnorodność ludzką. Zadbała by cudowne zwierzęta żyły w godnych warunkach i dawały szczęście małym oraz dużym.

Właśnie teraz Ona potrzebuje Naszej pomocy oraz wsparcia. Zachorowała na okropną chorobę jaką jest rak. Jednak okazuje się, że są możliwości na wyleczenie. Niestety są potrzebne ogromne pieniądze. Sama ich nigdy nie uzbiera, bo przecież pamięta, że Hieke potrzebuje weterynarza, Aramis dobrej karmy, a Pini dentysty zwierzęcego. Zawsze myśli o innych, dlatego My teraz musimy pomyśleć o Pani Asi!

Kto może niech wpłaci odrobinę na koszty leczenia. Kto umie niech się pomodli. Kto inny niech chociaż pomyśli o pani Joannie. Wszystko razem pomoże w przewalczaniu tej okropnej choroby.

Poniżej znajduje się link do zbiórki:

https://www.siepomaga.pl/joanna-kubisa

Tu link do paru słów od pani Asi:

https://poznan.tvp.pl/61585397/wspolzalozycielka-charytatywnej-fundacji-potrzebuje-pomocy

Pani Asiu, za każde dobro dziękujemy.

W imieniu Pani podopiecznych
dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych nr 101 w Poznaniu
Agnieszka Olszewska

Udostępnij ten wpis na: