You are currently viewing Sukces literacki – Książka „Nieustraszone”

Sukces literacki – Książka „Nieustraszone”

  • Post category:Osiągnięcia

Okazuje się, że czasem wystarczy słowo zachęty oraz niewielkie wsparcie, by osoby z niepełnosprawnością stworzyły coś naprawdę wyjątkowego, co może ubogacić wielu z nas.

Tak było także w przypadku Patrycji Głuchej  i Damiana Bartosza, uczniów naszej szkoły, których zainteresowania oraz talenty czekały tylko na właściwe ukierunkowanie i wykorzystanie. Patrycja, dla której konie od dawno stanowią przedmiot pasji, „utkała” fabułę książki, ożywiła występujące w niej postacie, zadbała o każdy szczegół opowiadanej historii. Damian z niezwykłym zaangażowaniem i poświęceniem wykonał ilustracje, które zadziwiają swoją precyzją. A pomagała im w tym  procesie twórczym nauczycielka – Grażyna Pawlaczyk. W rezultacie powstała opowieść „Nieustraszone”.

Bliższe informacje można uzyskać pisząc na adres mailowy grazynapl.p@gmail.com

Udostępnij ten wpis na: