You are currently viewing X Integracyjny Przegląd Folklorystyczny

X Integracyjny Przegląd Folklorystyczny

  • Post category:Aktualności

Dnia 22 listopada szkolny zespół taneczny „PePetki” wziął udział w X Integracyjnym Przeglądzie Folklorystycznym „Dziesiąty raz, zatańczysz jeszcze raz”, który miał miejsce w ZSS nr 102 w Poznaniu na scenie Szkoły Podstawowej nr 83 „Łejery”. W przeglądzie  wzięły udział zespoły artystyczne, wokalne, taneczne, instrumentalne, które zaprezentowały repertuar folklorystyczny. Nasi uczniowie wykonali taniec indiański do muzyki Leo Rojasa „Celeste”.

Uroczystość uświetniły występy Zespołu Pieśni i Tańca Chludowianie.

Kolejny raz mieliśmy okazję wspólnie podziwiać talent i umiejętności poszczególnych wykonawców.

Na stronie „Nasze filmy” możecie obejrzeć film z tej imprezy 🙂 Zachęcamy obejrzeć!

Galeria zdjęć

Udostępnij ten wpis na: