You are currently viewing Zakończenie szkoły przez klasy ósme, trzecie gimnazjum i trzecie klasy PP

Zakończenie szkoły przez klasy ósme, trzecie gimnazjum i trzecie klasy PP

W piątek 14 czerwca 2019 roku odbyła się uroczysta Akademia z okazji zakończenia szkoły przez klasy ósme, trzecie gimnazjum i trzecie klasy PP.

Dostojnej imprezie towarzyszyły przemówienia, podziękowania dla nauczycieli i rodziców. Uczniowie obdarowani zostali dyplomami i wyjątkowymi kalendarzami, a najlepsi z nich voucherami od szkolnego koła TPD. Nie zabrakło rozrywki; tańce zespołu „Pepetki”, uroczy występ Wiktorii i Mateusza oraz piosenka w wykonaniu tercetu; Magdy, Wiktorii i Macieja.

Na koniec nie obyło się bez kawy i słodkości. O słodki poczęstunek zadbała pani Mariola Kucharczyk, która składa serdeczne podziękowania kolegom i koleżankom z deserówki z firmy Doppiek, za ogromny wkład pracy i serce w przygotowanie zamówienia dla ZSS Nr 101. Cała społeczność szkolna przyłącza się do tych podziękowań.

Serdeczne podziękowania składamy też wszystkim ludziom dobrej woli zaangażowanych w przygotowanie tej imprezy.

Wychowawcy klas kończących.

Galeria zdjęć

Udostępnij ten wpis na: