You are currently viewing Zawieszenie zajęć – ważna informacja!

Zawieszenie zajęć – ważna informacja!

Szanowni Rodzice, Opiekunowie!

Najbliższy czas, jak powiedział Minister Edukacji Narodowej, „to nie są dodatkowe ferie”. Nasi nauczyciele są w pełnej gotowości do pracy. Biorą udział w samokształceniu się, przygotowywaniu autorskich materiałów na przyszłe zajęcia, opracowywaniu licznej dokumentacji szkolnej. Jeżeli macie Państwo potrzebę otrzymania od nich materiałów czy inspiracji by zająć własne dzieci służą pomocą.
Prosimy, by ten czas uczniowie pozostali w domach. Taka wzajemna izolacja jest jedyną możliwą drogą do zahamowania rozpowszechniania się koronawirusa.

Na dzisiaj rekomendujemy pełne zaangażowanie w obowiązki domowe. Każdy nasz uczeń może pomóc w czynnościach domowych: sprzątanie własnego pokoju, wieszanie prania, rozpakowywanie zmywarki czy segregowanie ubrań przed włożeniem do pralki. To ćwiczenia, które uruchamiają lewą półkulę mózgu dziecka, a także niosą korzyści w zakresie terapii ręki i integracji sensorycznej, czy przygotowują do przyszłego, „dorosłego” życia 🙂

Udostępnij ten wpis na: