Działajmy – uczymy się w domu

Działajmy – uczymy się w domu

Szanowni Uczniowie, Rodzice, Opiekunowie!

Z informacji otrzymanych od wychowawców wiemy, że macie się dobrze. Zdrowie w życiu jest najważniejsze. Trzeba jednak też dbać o swój rozwój umysłowy. W związku z tym nauczyciele przekazują Wam zadania do wykonania. Dzięki temu milej Wam minie dzień przepędzając nudę 🙂

Nie mamy wspólnej platformy do przesyłania Wam zadań, więc będziemy się posługiwać szkolną stroną internetową oraz profilem szkolnym na FB. Wiemy, że każdego dnia na nie zaglądacie. Teraz już jest to Wasz obowiązek.

Założyliśmy specjalnie dla Was całą bazę zadań opartą o Dysk Google, którą podzieliliśmy na konkretne klasy, a w nich podkatalogi według dat.

Poniżej wybierz swoją klasę i działaj. Do wyboru masz link lub kod QR. Nie zostawiaj zadań do wykonania na później. Obowiązkowość i systematyczność to bardzo ważne cechy…

Zaglądaj na swoją klasę ponżej codziennie, gdyż Twoi nauczyciele mogą dodawać kolejne zadania do wykonania…

Zawsze też możesz poprosić wychowawcę o pomoc.

Dyrektor szkoły
Agnieszka Olszewska

Udostępnij ten wpis na: