You are currently viewing Za nami dużo zmian

Za nami dużo zmian

Nasza zaprzyjaźniona fundacja „Dzięki Tobie” prowadzona przez panią Karolinę Stefańską-Nowak postanowiła ponownie wesprzeć unowocześnianie Zespołu Szkół Specjalnych nr 101 w Poznaniu. Już niejednokrotnie mogliśmy liczyć na pomoc. Zależy nam, by nasi uczniowie mieli jak najlepsze warunki do rozwoju i nauki. Dzięki fundacji mogliśmy zmienić infrastrukturę sali od języka angielskiego i polskiego, jak również zajęć technicznych. Jakby było mało, możemy Wam powiedzieć, że czeka na Was także całkiem nowa świetlica szkolna 🙂 W tych miejscach odbył się kapitalny remont i już nie możemy się doczekać, aż sami to zobaczycie na własne oczy…

Fundacja „Dzięki Tobie” to organizacja, która wspiera dzieci i młodzież ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i jest naszym przyjacielem.

Nie da się podziękować i opisać jaką radość czujemy. Nasi uczniowie sami działają jako wolontariusze, niosą dobro i pamiętają o drugim człowieku. Wiedzą jakie to jest trudne. Fundacja „Dzięki Tobie” to mistrz do naśladowania w pomocy potrzebującym. Jesteście naszymi wzorcami do naśladowania!

Udostępnij ten wpis na: