You are currently viewing Wasza Lila czeka…

Wasza Lila czeka…

Uczniowie, Rodzice, Dyrekcjo, Nauczyciele i cały Personel mojej ukochanej szkoły!

W obliczu tak trudnej sytuacji dziękuję wszystkim za to, że nie tracicie pogody ducha, ciężko pracujecie i humor Wam dopisuje. Obserwuje codziennie Wasze piękne prace, które bardzo pomagają mi utrzymać uśmiech i radość na twarzy. Dziękuję za liczne rozmowy.

Święta Wielkanocne zbliżą się wielkimi krokami, tym razem będą one wyjątkowe oraz niepowtarzalne. Bądźmy dla siebie wsparciem i z życzliwością przetrwajmy je RAZEM w domach. Wiem, że kto, jak kto, ale nasza społeczność się nie podda i damy radę. ·Rodzina dalsza to zrozumie, a tradycja Wam wybaczy, więc zostańcie ten jeden raz w domu.

Uczniowie – chciałabym Was poprosić o świąteczne ozdoby świąteczne, pokażcie swoje wykonane skarby… Sprawią mi wielką radość. Życzę wszystkim dużo zdrowia, wytrwałości dobrego humoru nie tylko na czas Wielkiej Nocy…. Kochani Rodzice z całego serca dziękuję! Jesteście Bohaterami! Nie poddajemy się! Wszystko przetrwamy, by tylko móc wrócić do naszej Szkoły…

Wasza piguła bez korony

Udostępnij ten wpis na: