You are currently viewing Znowu go mamy! Certyfikat Zielona Flaga

Znowu go mamy! Certyfikat Zielona Flaga

  • Post category:Aktualności

Kilka lat temu również nasza szkoła przystąpiła do programu EkoSzkoły. W ramach tego programu podejmowano działania z różnych obszarów tematycznych np. żywność, odpady, woda, transport, energia oraz bioróżnorodność i natura.

Powołane Eko komitety z pomocą wychowawców, rodziców i pracowników szkoły, przez cały rok szkolny realizowały wybrane zadania. Nasze działania i efekty tej pracy były pozytywnie oceniane i nagradzane przyznaniem Międzynarodowego certyfikatu Zielonej Flagi dla szkoły.

Pragniemy poinformować, że dniu 26 września br. odbyło się spotkanie członków Kapituły oraz zespołu Programu Eko-Szkoły, której celem było podsumowanie edycji Programu w roku szkolnym 2018/19. Zespół Szkół nr 101 po raz kolejny zdobył Międzynarodowy certyfikat Zielonej Flagi! Bardzo nas to cieszy i ruszamy do dalszej pracy. Zachęcamy wszystkich do zaangażowania i współpracy.

Galeria zdjęć

Udostępnij ten wpis na: