You are currently viewing Świat smaków, zapachów i kolorów

Świat smaków, zapachów i kolorów

Warsztaty kulinarne „Świat smaków, zapachów i kolorów” były skierowane do najmłodszych uczniów w naszej szkole. Okazały się one wspaniałą podróżą. Dzięki zabawie w gotowanie połączonej z elementami terapii sensorycznej uczestnicy w przyjemny sposób poznali smaki, zapachy i kolory różnych warzyw oraz owoców, a także ich nazwy.

Tworzyli z nich niestandardowe potrawy np.: owocowego jeża, warzywną lokomotywę, pawi ogon czy wesołe kanapki. Uczniowie z ogromną satysfakcją, radością i apetytem degustowały przygotowane przez siebie potrawy i zgodnie przyznawały, że owoce i warzywa są naprawdę smaczne. Produkty wykorzystywane podczas wszystkich warsztatów kulinarnych ufundowane zostały przez Szkolne Koło TPD.

Galeria zdjęć

Udostępnij ten wpis na: